KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9996711
nr 999 6711
Akvarell
1800-tal, fjäril, ramens innermått: 25x21
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:07:03
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)